Poza wycieczkami dla szkół i przedszkoli zapraszamy również do nas na pobyty weekendowe i wakacyjne. Znajdujemy się w malowniczym krajobrazie na skraju lasu i łąk w miejscowości Głęboczyca (ok. 45 km od centrum Warszawy, powiat miński, gmina Dobre).

Do dyspozycji gości oddajemy: cztery pokoje dla 12 osób (dwa pokoje dwuosobowe, jeden trzyosobowy i jeden pięcioosobowy), trzy łazienki, dobrze wyposażoną kuchnię oraz salon z TV.

Na terenie gospodarstwa w lesie i na łąkach ulokowaliśmy szereg różnorodnych atrakcji dla dzieci: kopalnia złota, leśny labirynt, zjeżdżalnia linowa – tyrolka, osada Argosów, duży plac zabaw, skansen wsi polskiej, makiety zwierząt leśnych oraz wiele innych atrakcji, które umilą czas dzieciom w naszym gospodarstwie.

W otoczeniu domu znajduje się altana z miejscem na ognisko oraz staw z możliwością kąpieli, wędkowania, a zimą jazdy na łyżwach. Nasze lasy są pełne jagód, borówek oraz grzybów. W gospodarstwie znajduje się również pasieka, oraz uprawiamy się własne warzywa.

Nasza oferta jest całoroczna. Rezerwacje noclegów dokonać można pod nr telefonu 502176928 lub 257561237.

Serdecznie Zapraszamy.

Galeria zdjęć kliknij <TUTAJ>