Naszą wycieczkę rozpoczniemy od odwiedzenia lotniska wojskowego w Mińsku Mazowieckim, gdzie zapoznamy się z historią lotnictwa polskiego, obejrzymy samoloty wojskowe m.in. myśliwiec MiG-29, pas startowy, drogę kołowania samolotów, hangary w których są przechowywane samoloty oraz spadochroniarnie w której dowiemy się kto lub co korzysta ze spadochronów.

Następnie odwiedzimy stajnie, gdzie dowiemy się ciekawych informacji na temat koni. Poznamy ich zwyczaje, sposób życia oraz w jaki bezpieczny sposób się nimi opiekować. Zwiedzimy stajnie, dowiemy się co to są boksy, zobaczymy cały osprzęt jeździecki oraz na wspólnie osiodłanym koniku przejedziemy się na ujeżdżalni. Ponadto weźmiemy udział w ciekawych zabawach terenowych: przeciąganie liny, wyścigi w workach, rzuty podkowami do celu, tor przeszkód na ujeżdżalni. W trakcie zabawy na ognisku upieczemy kiełbaski (kiełbaski własne). Wycieczka dostępna dla dzieci od  7 lat.

w godz. 8.30 – 17.00

 Ilość osób:  30-34 os  35-38 os.  39-43 os.  pow. 44 os.
 Cena katalogowa:  81 zł  72 zł  66 zł  61 zł
 CENA W PROMOCJI:  75 zł  66 zł  60 zł  55 zł

 
Promocja dotyczy wycieczek zgłoszonych do 30.04.2018


Cena wycieczek jednodniowych zawiera:
- przejazd autokarem klasy turystycznej z pasami na wszystkich fotelach,
- miejsca gratis dla 6 opiekunów na jeden autokar,
- opiekę pilota lub przewodnika,
- podatek VAT.


Dla grup mniejszych niż 30 dzieci i większych niż 53 dzieci, ceny ustalamy indywidualnie.


Ceny w ofercie są skalkulowane na jeden autokar 49-57 osobowy dla grup z Warszawy i z okolic Warszawy (do 10 km jej granic). Dla grup z dalszych miejsc ceny ustalamy indywidualnie.