Park Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji to jedyny w Polsce park sensoryczny osadzony w świecie iluzji w którym do dyspozycji gości jest kilkadziesiąt różnego rodzaju atrakcji dla dzieci i dorosłych oraz edukacji podanej w przyjaznej formie i wyjątkowego miejsca do zabawy i wypoczynku na świeżym powietrzu.
Przewodnik oprowadzi nas po głównych atrakcjach ulokowanych w Parku: Muzeum Iluzji, Latająca Chata Tajemnic, Latający Kran, Wiklinowy Labirynt, Tunel Zapomnienia, Lasek Doświadczeń, Ścieżka Trapera, Zakręcony Domek, Lustrzany Labirynt, Pokój Amesa, Lewitujące Piłeczki, „Głowa na Talerzu”, Spotkanie z Anakondą, Mini Zoo(kucyki, kózki, króliki, kaczki), Meble Olbrzyma, Zielona Ścieżka Zdrowia, Plac Zabaw, Rezerwat Smoków. Za dodatkową opłatą można skorzystać z płatnych atrakcji lub wyżywienia oferowanego na Farmie Iluzji (pełna oferta dostępna jest na naszej stronie www.argotravel.pl).

w godz. 8.30 – 17.00/18.00

 Ilość osób:  30-34 os  35-38 os.  39-43 os.  pow. 44 os.
 Cena katalogowa:  119 zł  108 zł  102 zł  95 zł
 CENA W PROMOCJI:  113 zł  102 zł  96 zł  89 zł

 
Promocja dotyczy wycieczek zgłoszonych do 30.04.2018

 

ATRAKCJE DODATKOWO PŁATNE NA FARMIE ILZUJI

- PIECZENIE KIEŁBASEK NA OGNISKU – 12 zł/ dziecko
Zestaw obejmuje: kiełbaskę (ok. 100g), owocowy napój 200 ml (rozlewany do kubeczków), pieczywo, ketchup, musztardę, papierowe talerzyki i plastikowe sztućce. Zryczałtowana cena za usługę zawiera przygotowanie drewna na ognisko oraz pomoc osoby w pieczeniu kiełbasek. Dla bezpieczeństwa dzieci kiełbaski są pieczone na ogniu na ruszcie. Ilość kiełbasek powinna uwzględniać również porcje dla opiekunów.

- ZESTAW OBIADOWY – 25 zł/ dziecko
Zupa pomidorowa, filet drobiowy, ziemniaki, surówka, kompot.

- WYNAJEM MIEJSCA NA OGNISKO (BEZ PROWIANTU) – 150 zł / grupa 50 osobowa
Jeśli grupa jest zainteresowana tylko samym ogniskiem i przywiezieniem własnego prowiantu, koszt przygotowania ogniska i drewna na ognisko wynosi 100,00 złotych za jedno ognisko do 50 osób. Wówczas jednak opieka personelu przy pieczeniu kiełbasek nie jest zapewniona. W przypadku większych grup wymagana rezerwacja kilku ognisk.

- LEKCJA ILUZJI NA WESOŁO - 8 zł / dziecko (czas trwania zajęć ok. 30 minut)
30-minutowa lekcja edukacyjna „Iluzja na wesoło” obejmuje pogadankę z zakresu fizyki i optyki dostosowaną do wieku uczestników, z wykorzystaniem tablic i eksponatów iluzjonistycznych. Jest ona wstępem do zrozumienia świata złudzeń wzrokowych i optycznych. Podczas lekcji pokazywane są również dwa triki magiczne. OPCJĘ TĘ POLECAMY DZIECIOM DO 10 ROKU ŻYCIA!

- SHOW CHEMICZNE – 8 zł / dziecko (czas trwania zajęć ok. 30 minut)
Chemiczne show w postaci niezwykłego pokazu dla dzieci w klimacie nauki o eliksirach z książek o Harrym Potterze. Podczas pokazu przedstawione będą atrakcyjne wizualnie eksperymenty pełne dymu i piany. OPCJĘ TĘ POLECAMY DZIECIOM OD 6 ROKU ŻYCIA!


Cena wycieczek jednodniowych zawiera:
- przejazd autokarem klasy turystycznej z pasami na wszystkich fotelach,
- miejsca gratis dla 6 opiekunów na jeden autokar,
- opiekę pilota lub przewodnika,
- podatek VAT.


Dla grup mniejszych niż 30 dzieci i większych niż 53 dzieci, ceny ustalamy indywidualnie.


Ceny w ofercie są skalkulowane na jeden autokar 49-57 osobowy dla grup z Warszawy i z okolic Warszawy (do 10 km jej granic). Dla grup z dalszych miejsc ceny ustalamy indywidualnie.