W pobliżu Janowca nad Wisłą, wśród łąk, lasów i wąwozów, powstał park tematyczny – Magiczne Ogrody. To pierwszy w Polsce park tematyczny zbudowany w oparciu o oryginalną, baśniową historię. Przekraczając bramę Magicznych Ogrodów wkraczamy do niezwykłego świata zamieszkałego przez tajemnicze istoty. Wśród drzew, tysięcy kwitnących krzewów i kwiatów schronienie znalazły olbrzymie gąsienice, smoki, Bulwiaki, Drzewce, wróżki Smużki, magiczne ptaki, psotliwe Mordole i waleczne Krasnoludy. Place zabaw i poszczególne krainy Magicznych Ogrodów to starannie zaprojektowane pola doświadczeń, wyposażone w urządzenia pobudzające kreatywność, ciekawość świata i zarazem angażujące i stymulujące dziecięce zmysły.
Dzieci mogą bawić się z baśniowymi postaciami, można np. pobawić się w berka z Mordolami, zatańczyć z magicznymi ptakami, wziąć udział w nauce fechtunku (bezpiecznymi piankowymi mieczami), prowadzonej przez Krasnoludy. Ciekawe miejsca na które można trafić podczas wędrówki po Magicznych Ogrodach to m.in.: Dom Czarodzieja, Marchewkowe Pole, Robankowe Wzgórze, Bulwiakowa Osada, Smocze Gniazdo czy Krasnoludzki Gród.

w godz. 8.00 – 17.00/18.00

 Ilość osób:  30-34 os  35-38 os.  39-43 os.  pow. 44 os.
 Cena katalogowa:  120 zł  109 zł  102 zł  95 zł
 CENA W PROMOCJI:  114 zł  103 zł  96 zł  89 zł

 
Promocja dotyczy wycieczek zgłoszonych do 30.04.2018


Cena wycieczek jednodniowych zawiera:
- przejazd autokarem klasy turystycznej z pasami na wszystkich fotelach,
- miejsca gratis dla 6 opiekunów na jeden autokar,
- opiekę pilota lub przewodnika,
- podatek VAT.


Dla grup mniejszych niż 30 dzieci i większych niż 53 dzieci, ceny ustalamy indywidualnie.


Ceny w ofercie są skalkulowane na jeden autokar 49-57 osobowy dla grup z Warszawy i z okolic Warszawy (do 10 km jej granic). Dla grup z dalszych miejsc ceny ustalamy indywidualnie.