Zapraszamy grupy szkolne i przedszkolne do Argo City zlokalizowanego w miejscowości Głęboczyca (ok. 50 km od centrum Warszawy, powiat miński, gmina Dobre).
Nasz park zabaw położony jest w malowniczym krajobrazie na skraju lasu i łąk. Posiadamy stare siedliskowe zabudowy oraz różnorodne ciekawe atrakcje dla dzieci ulokowane na terenie Argo City.

Dlaczego warto do nas przyjechać? Mamy duże doświadczenie w organizacji wycieczek dla dzieci, nasze programy edukacyjne cieszą się uznaniem jako ciekawe i wartościowe oraz jako nieliczne biura podróży, posiadamy swoją bazę rekreacyjną, którą co roku rozwijamy i zapewniamy nowe ciekawe tematy wycieczek dla dzieci. Pełna oferta Argo City dostępna jest na stronie www.argotravel.pl.

 

W maju i czerwcu realizujemy następujące programy:

 

- OD ZIARENKA DO BOCHENKA - ARGO CITY

- INTEGRACJA W ARGO CITY

- BYĆ JAK INDIANA JONES – POSZUKIWACZE SKARBU ARGO CITY

- OLIMPIADA W JARZYNOWIE

- CO BIEGA I HASA PO POLACH I LASACH

- PSZCZOŁY - NASI SKRZYDLACI PRZYJACIELE - PROGRAM REALIZOWANY GRATIS

- BAJKI Z ZACZAROWANEGO LASU

 

 

Koszt wizyty w gospodarstwie własnym autokarem to 33 zł od dziecka dla grup powyżej 30 dzieci.

 

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ NA NASZ PROFIL NA FACEBOOKU ARGO CITY

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMIKU Z WIOSENNYCH WYCIECZEK

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMIKU Z JESIENNYCH WYCIECZEK

 

 

OD ZIARENKA DO BOCHENKA - ARGO CITY

Wyruszymy na spotkanie z przyrodą i tradycją. Obejrzymy gospodarstwo rolne, a w nim maszyny oraz urządzenia rolnicze. Dowiemy się jak działały żarna, jak oczyszczano ziarno, młócono zboże oraz jaką pracę należało wykonać by z ziarna powstał chleb.
Ponadto na dzieci czekają następujące atrakcje: przejażdżka wozem po okolicy, dojenie sztucznej krowy, kopalnia złota, leśny labirynt, układnie dużych puzzli, zjeżdżalnia linowa – tyrolka, połów drewnianych rybek, rzuty podkowami do celu, osada Argosów oraz wiele innych zabaw ruchowych na świeżym powietrzu.

 

INTEGRACJA W ARGO CITY

Zapraszamy do odwiedzenia Argo City, gdzie dla dzieci przygotowaliśmy szereg różnorodnych atrakcji i zabaw o charakterze edukacyjnym i ogólnorozwojowym. Na dzieci czekają następujące atrakcje: kopalnia złota, leśny labirynt, wyścigi na skrzynkach, zjeżdżalnia linowa – tyrolka, strzelanie z łuku, bizonie rogi, wyścigi na grupowych nartach, połów drewnianych rybek, przejażdżka wozem po okolicy, układnie dużych puzzli, rzuty podkowami do celu, osada Argosów,  a na dzieci w wieku przedszkolnym czeka strefa malucha (domki dla dzieci, plac zabaw, piaskownice i inne atrakcje dostosowane do przedszkolaków). 

BYĆ JAK INDIANA JONES – POSZUKIWACZE SKARBU ARGO CITY

Indiana Jones wraz ze swoją drużyną mają za zadanie zdobyć skarb ukryty w ARGO CITY. Podczas wyprawy dzieci wcielają się w drużynę Argonautów i muszą wykonać szereg trudnych zadań by zdobyć informacje potrzebne do odnalezienia skarbu. Czekają tu na nich następujące zadania: leśny labirynt, strzelanie z łuku do celu, kopalnia złota, niebezpieczne skrzynki, leśne zawody, połów ryb, grupowe narty oraz kilka tajnych zadań o których dzieci dowiedzą się podczas zabawy. Po wykonaniu wszystkich zadań z pomocą mapy i zdobytych narzędzi podczas zadań, dzieciom odsłoni się miejsce ukrycia skarbu.
Ponadto na dzieci czekają następujące atrakcje: przejażdżka wozem po okolicy, dojenie sztucznej krowy, układnie dużych puzzli, zjeżdżalnia linowa – tyrolka, połów drewnianych rybek, rzuty podkowami do celu, osada Argosów oraz wiele innych zabaw ruchowych na świeżym powietrzu. 

OLIMPIADA W JARZYNOWIE

Zapraszamy na wycieczkę, podczas której dzieci wezmą udział w różnych konkurencjach sportowych. Naszą olimpiadę rozpoczniemy od zapalenia znicza olimpijskiego, wciągnięcia na maszt flagi olimpijskiej oraz wytłumaczenia na czym polega zasada fair play w sporcie. Na Małych Olimpijczyków czekają następujące konkurencje: marchewkowa sztafeta, skok w dal, rzuty burakiem do celu, warzywne wyścigi, słomiany tor przeszkód, podnoszenie ciężarów. Na naszej olimpiadzie nie ma przegranych, wszyscy uczestnicy otrzymują gipsowe medale, które potem w domu, w przedszkolu lub w szkole własnoręcznie malują.
Ponadto na dzieci czekają następujące atrakcje: przejażdżka wozem po okolicy, dojenie sztucznej krowy, kopalnia złota, leśny labirynt, układnie dużych puzzli, zjeżdżalnia linowa – tyrolka, połów drewnianych rybek, rzuty podkowami do celu, osada Argosów oraz wiele innych zabaw ruchowych na świeżym powietrzu. 

CO BIEGA I HASA PO POLACH I LASACH

Zapraszamy na spacer po naszym lesie i łąkach. Podczas spaceru poznamy zwierzęta mieszkające w Polsce min. żubr, niedźwiedź, wilk, lis, borsuk, sarna, łoś, jeleń (makiety zwierząt w skali 1:1 ulokowane na terenie naszego gospodarstwa). Dowiemy się różnych ciekawych informacji na temat zwierząt, poznamy budowę lasu, warstwy lasu i ich funkcje. W trakcie spaceru odwiedzimy starą osadę Argosów, spotkamy Pana Twardowskiego i zajrzymy do jego Czarodziejskiego Zwierciadła.
Ponadto na dzieci czekają następujące atrakcje: przejażdżka wozem po okolicy, dojenie sztucznej krowy, kopalnia złota, leśny labirynt, układnie dużych puzzli, zjeżdżalnia linowa – tyrolka, połów drewnianych rybek, rzuty podkowami do celu oraz wiele innych zabaw ruchowych na świeżym powietrzu. 

PSZCZOŁY – NASI SKRZYDLACI PRZYJACIELE - PROGRAM REALIZOWANY WIOSNĄ GRATIS*

Posłuchamy  opowieści, o tym jak powstaje miód. Poznamy zwyczaje pszczelej rodziny, dowiemy się czy królowa pszczół nosi koronę. Zapoznamy się z narzędziami używanymi do pracy w pasiece, zobaczymy jak wygląda ul od środka, a specjalnie przygotowane modele pszczół pomogą nam zrozumieć hierarchie w ulu. Dla odważnych odbędzie się również degustacja miodu, a wszystko to poznamy w bezpiecznych warunkach bez kontaktu z żywymi pszczołami.

BAJKI Z ZACZAROWANEGO LASU – NOWOŚĆ!

Za wysokim płotem z gałęzi, pilnowany przez leśne istoty, znajduje się Zaczarowany Las. Wejść do niego można tylko przechodząc przez Czarodziejską Szafę, wypowiadając magiczne zaklęcie. Podczas naszej wycieczki odważymy się przekroczyć granicę lasu, a naszym oczom ukażą się scenografie ze znanych bajek: „Jaś i Małgosia”, „Czerwony Kapturek”, „Siedmiu krasnoludków i Królewna Śnieżka” oraz „Kraina Lodu”. Razem z dziećmi przypomnimy sobie te bajki, a także czeka na nas kilka zadań do wykonania w Czarodziejskim Lesie.
Ponadto na dzieci czekają następujące atrakcje: przejażdżka wozem po okolicy, dojenie sztucznej krowy, kopalnia złota, leśny labirynt, układnie dużych puzzli, zjeżdżalnia linowa – tyrolka, połów drewnianych rybek, rzuty podkowami do celu, osada Argosów oraz wiele innych zabaw ruchowych na świeżym powietrzu. 

 

 

ZESTAWY OBIADOWE W ARGO CITY:

- ZUPA POMIDOROWA – 8 ZŁ / OSOBA
- FILET Z KURCZAKA, ZIEMNIAKI, SURÓWKA, HERBATA – 13 ZŁ / OSOBA
- ZESTAW ZUPA POMIDOROWA + DRUGIE DANIE – 19 ZŁ / OSOBA

 

Rezerwacje przyjmujemy pod nr tel. 530 162 232 oraz mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.