Zapraszamy grupy szkolne i przedszkolne do Argo City zlokalizowanego w miejscowości Głęboczyca (ok. 50 km od centrum Warszawy, powiat miński, gmina Dobre).
Nasz park zabaw położony jest w malowniczym krajobrazie na skraju lasu i łąk. Posiadamy stare siedliskowe zabudowy oraz różnorodne ciekawe atrakcje dla dzieci ulokowane na terenie Argo City.

Dlaczego warto do nas przyjechać? Mamy duże doświadczenie w organizacji wycieczek dla dzieci, nasze programy edukacyjne cieszą się uznaniem jako ciekawe i wartościowe oraz jako nieliczne biura podróży, posiadamy swoją bazę rekreacyjną, którą co roku rozwijamy i zapewniamy nowe ciekawe tematy wycieczek dla dzieci. Pełna oferta Argo City dostępna jest na stronie www.argotravel.pl.

 

Jesienią realizujemy następujące programy:

 

- ŚWIĘTO ZIEMNIAKA W ARGO CITY

- WIELKI RWETES DZIŚ U BASI, BO KAPUSTĘ BASIA KWASI

- OD ZIARENKA DO BOCHENKA - ARGO CITY

- INTEGRACJA W ARGO CITY

- CO BIEGA I HASA PO POLACH I LASACH!

- BYĆ JAK INDIANA JONES – POSZUKIWACZE SKARBU ARGO CITY

- OLIMPIADA W JARZYNOWIE

- BAJKI Z ZACZAROWANEGO LASU

 

Dla grup, które odwiedzą jesienią ARGO CITY przygotowaliśmy niespodziankę w postaci GRATISOWEGO dodatkowego programu do wyboru poniżej:

Z DYNIĄ ZA PAN BRAT - Poznamy Dynię i sposoby jej wykorzystania. Obejrzymy pole dyniowe, kompozycje dyniowe oraz wystawę „Jesienne Dary Natury”. Każda grupa otrzymuje dynię do samodzielnego wykonania dyniowego dzieła w szkole lub przedszkolu.

PSZCZOŁY – NASI SKRZYDLACI PRZYJACIELE - Posłuchamy opowieści, o tym jak powstaje miód. Poznamy zwyczaje pszczelej rodziny, dowiemy się czy królowa pszczół nosi koronę. Zapoznamy się z narzędziami używanymi do pracy w pasiece, zobaczymy jak wygląda ul od środka, a specjalnie przygotowane modele pszczół pomogą nam zrozumieć hierarchie w ulu.

  

Koszt wizyty w gospodarstwie własnym autokarem to 34 zł od dziecka dla grup powyżej 30 dzieci.

 

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ NA NASZ PROFIL NA FACEBOOKU ARGO CITY

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMIKU Z WIOSENNYCH WYCIECZEK

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMIKU Z JESIENNYCH WYCIECZEK

  

 

ZESTAWY OBIADOWE W ARGO CITY:

- ZUPA POMIDOROWA – 8 ZŁ / OSOBA
- FILET Z KURCZAKA, ZIEMNIAKI, SURÓWKA, HERBATA – 13 ZŁ / OSOBA
- ZESTAW ZUPA POMIDOROWA + DRUGIE DANIE – 19 ZŁ / OSOBA

 

Rezerwacje przyjmujemy pod nr tel. 530 162 232 oraz mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.