BOMBKOLANDIA – JAK POWSTAJĄ SZKLANE OZDOBY CHOINKOWE?

Zapraszamy grupy szkolne i przedszkolne do BOMBKOLANDII. Jest to magiczne miejsce niedaleko Warszawy, które łączy dwie wycieczki o tematyce świąt Bożego Narodzenia: Krainę Świętego Mikołaja oraz wizytę w fabryce ozdób choinkowych.

W trakcie pobytu w Bombkolandii na dzieci czekają następujące atrakcje:

- Pokaz jak powstają szklane ozdoby choinkowe - dzieci dowiedzą się i zobaczą jaką pracę trzeba wykonać by powstała bombka - wydmuchanie szkła palnikiem, przygotowanie bombki szklanej do dekoracji (srebrzenia) oraz końcowe dekorowanie ozdoby. Każde dziecko spróbuje ze szklanej rurki wydmuchać bombkę oraz obejrzy małą wzorcownie, gdzie wyeksponowane są wzory ręcznie malowanych ozdób choinkowych.

- Malowanie bombek - dzieci dostają dwie szklane bombki, które samodzielnie zdobią za pomocą kleju, pędzelków, brokatu oraz tajemniczego urządzenia o nazwie flokarka. Udekorowane bombki zapakowane w pudełeczko dzieci dostają w prezencie.

- Poczta Świętego Mikołaja – dzieci piszą lub rysują list do Świętego Mikołaja, następnie wrzucają go do skrzynki pocztowej Świętego Mikołaja.

- Urządzenie do Mielenia Złych Uczynków – każdy z nas ma jakieś grzeszki na sumieniu. Jednak nikt nie musi się o nich dowiedzieć! Wystarczy że spisze się złe uczynki na czarodziejskiej kartce i wrzuci do czarodziejskiej skrzyni, która zniszczy Twoje grzeszki i wyśle je w zapomnienie. Na dowód tego otrzymasz „Certyfikat Anulowania Złych Uczynków” potwierdzający że Twoje grzeszki są anulowane.

- Wizyta w Gabinecie Świętego Mikołaja – Dzieci oglądają Świętego Mikołaja przy jego codziennej pracy, czyli czytaniu listów od dzieci i sprawdzaniu w magicznej kuli, czy w tym roku były grzeczne i zasługują na prezent. Dzieci mają możliwość rozmowy z Mikołajem (dla grup przywożących własne prezenty, wręczanie prezentów przez Mikołaja jest GRATIS).

 

Na terenie Bombkolandii jest sklepik, gdzie można kupić różnorodne bombki, 
ozdoby bożonarodzeniowe oraz inne pamiątki.

 

Wszystkie zajęcia odbywają się w dużej ogrzewanej hali we wsi Głęboczyca (gmina Dobre, ok. 45 km od Warszawy).

 w godz. 8.00 – 14.00, 9.00 - 15.00, 10.00 - 16.00

 Ilość osób:  30-34 os  35-38 os.  39-43 os.  pow. 44 os.
 Cena katalogowa:  124 zł  111 zł  103 zł  95 zł
 CENA W PROMOCJI:  114 zł  101 zł  93 zł  85 zł

 

 Zapraszamy również do BOMBKOLANDII grupy własnym autokarem. 
Koszt wizyty to 65 zł od dziecka dla grup powyżej 30 dzieci.

  

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ NA NASZ PROFIL NA FACEBOOKU BOMBKOLANDIA

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMIKU Z WYCIECZEK DO BOMBKOLANDII

 

ZESTAWY OBIADOWE W BOMBKOLANDII:

- ZUPA POMIDOROWA – 8 ZŁ / OSOBA
- FILET Z KURCZAKA, ZIEMNIAKI, SURÓWKA, HERBATA – 13 ZŁ / OSOBA
- ZESTAW ZUPA POMIDOROWA + DRUGIE DANIE – 19 ZŁ / OSOBA

 

Promocja dotyczy wycieczek zgłoszonych do 30.10.2018 

 

Dodatkowe atrakcje w Bombkolandii:

- Malowanie odlewów gipsowych - cena 6 złotych / dziecko - Dzieci otrzymują odlewy gipsowe w postaci ozdób bożonarodzeniowych, które następnie malują farbami. Wykonane prace dzieci zabierają ze sobą do domu.

  

Cena wycieczek jednodniowych zawiera:
- przejazd autokarem klasy turystycznej z pasami na wszystkich fotelach,
- miejsca gratis dla 4 - 6 opiekunów na jeden autokar,
- opiekę pilota lub przewodnika,
- ubezpieczenie NNW do 20 000 zł,
- podatek VAT.

Cena wycieczek jednodniowych nie zawiera wyżywienia.

Dla grup mniejszych niż 30 dzieci i większych niż 53 dzieci, ceny ustalamy indywidualnie.

Ceny w ofercie są skalkulowane na jeden autokar 49-57 osobowy dla grup z Warszawy i z okolic Warszawy (do 10 km jej granic). 

Dla grup z dalszych miejsc ceny ustalamy indywidualnie.

 

BOMBKOLANDIA ZAPRASZA RÓWNIEŻ INDYWIDUALNIE 
W GRUDNIOWE WEEKENDY

Bombkolandia to magiczne miejsce znajdujące się 50 km od centrum Warszawy. Ulokowane w przepięknej scenerii mazowieckich lasów w gminie Dobre we wsi Głęboczyca. Odwiedzając ją poznamy tajniki powstawania szklanych bombek, nauczymy się jak je pięknie ozdobić, spotkamy się z Św. Mikołajem oraz czeka na nas dużo ciekawych atrakcji o tematyce bożonarodzeniowej.

PROGRAM:

- Pokaz jak powstają szklane ozdoby choinkowe – poznamy historię bombek, dowiemy się i zobaczymy jaką pracę trzeba wykonać by ze szklanej rurki powstała bombka, na czym polega proces srebrzenia oraz poznamy różne techniki jej dekoracji.

- Wydmuchiwanie bombek - spróbujemy ze szklanej rurki wydmuchać bombkę oraz obejrzymy naszą wzorcownię ręcznie malowanych ozdób choinkowych.

- Malowanie bombek – każdy otrzymuje dwie szklane bombki, które samodzielnie ozdobi za pomocą kleju, pędzelków, brokatu oraz tajemniczego urządzenia o nazwie pluszarka.

- Poczta Świętego Mikołaja – napiszemy lub narysujemy list do Świętego Mikołaja, który następnie wrzucimy do jego skrzynki pocztowej.

- Czarodziejski Młyn do Mielenia Złych Uczynków – każdy z nas ma jakieś grzeszki na sumieniu. Jednak nikt nie musi się o nich dowiedzieć! Wystarczy że spisze się złe uczynki i wrzuci do Czarodziejskiego Młyna, który zniszczy Twoje grzeszki i wyśle je w zapomnienie. Na dowód tego otrzymasz „Certyfikat Anulowania Złych Uczynków”.

- Wizyta w Gabinecie Świętego Mikołaja – odwiedzamy Świętego Mikołaja przy jego codziennej pracy, czyli czytaniu listów od dzieci i sprawdzaniu w magicznej kuli, czy w tym roku były grzeczne i zasługują na prezent. Dzieci mają możliwość rozmowy z Św. Mikołajem.

- „Warsztat Świętego Mikołaja” – obejrzymy film krótkometrażowy Walta Disneya o tym jak elfy i Święty Mikołaj szykują się do rozwożenia prezentów dla grzecznych dzieci.

- Sklepik z pamiątkami – na terenie Bombkolandii znajduje się sklepik w którym można kupić różnorodne bombki oraz inne ozdoby bożonarodzeniowe.

Zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnej cudownej zabawy!!!


Termin 8, 9, 15 i 16 grudzień 2018

Cena biletów to 31 zł od osoby.

Godziny zwiedzania: 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00 oraz 16.00
(obowiązuje wcześniejsza rezerwacja godziny zwiedzania oraz należy na miejsce przybyć na 20 minut wcześniej od godziny rozpoczęcia zabawy).

Od 06.11 bilety do zwiedzania indywidualnego będą dostępne w naszej elektronicznej rezerwacji.

Adres: Głęboczyca 54 05-307 Dobre
Gmina Dobre, powiat miński (TU JESTEŚMY)