BOMBKOLANDIA – JAK POWSTAJĄ SZKLANE OZDOBY CHOINKOWE?

 

Zapraszamy grupy szkolne i przedszkolne do BOMBKOLANDII. Bombkolandia jest to magiczne miejsce niedaleko Warszawy, które łączy dwie wycieczki o tematyce świąt Bożego Narodzenia: Krainę Świętego Mikołaja oraz wizytę w fabryce ozdób choinkowych.

W trakcie pobytu w Bombkolandii na dzieci czekają następujące atrakcje:

Pokaz jak powstają szklane ozdoby choinkowe - dzieci dowiedzą się i zobaczą, jaką pracę trzeba wykonać by powstała bombka - wydmuchanie szkła palnikiem, przygotowanie bombki szklanej do dekoracji (srebrzenia) oraz końcowe dekorowanie ozdoby.

Malowanie bombek - dzieci dostają dwie szklane bombki, które samodzielnie zdobią za pomocą kleju, pędzelków, brokatu oraz tajemniczego urządzenia o nazwie flokarka. Udekorowane bombki zapakowane w pudełeczko dzieci dostają w prezencie.

Poczta Świętego Mikołaja – dzieci piszą lub rysują list do Świętego Mikołaja, następnie wrzucają go do skrzynki pocztowej Świętego Mikołaja.

Urządzenie do Mielenia Złych Uczynków – każdy z nas ma jakieś grzeszki na sumieniu. Jednak nikt nie musi się o nich dowiedzieć! Wystarczy, że spisze się złe uczynki na czarodziejskiej kartce i wrzuci do czarodziejskiej skrzyni, która zniszczy Twoje grzeszki i wyśle je w zapomnienie. Na dowód tego otrzymasz „Certyfikat Anulowania Złych Uczynków” potwierdzający, że Twoje grzeszki są anulowane.

Wizyta w Gabinecie Świętego Mikołaja – Dzieci oglądają Świętego Mikołaja przy jego codziennej pracy, czyli czytaniu listów od dzieci i sprawdzaniu w magicznej kuli, czy w tym roku były grzeczne i zasługują na prezent. Dzieci mają możliwość rozmowy z Mikołajem (dla grup przywożących własne prezenty, wręczanie prezentów przez Mikołaja jest GRATIS).

Na terenie Bombkolandii jest sklepik, gdzie można kupić bombki, ozdoby bożonarodzeniowe oraz inne pamiątki.

w godz. 8.00-14.00 / 9.00-15.00 / 10.00-16.00

 Ilość osób:  30-34 os  35-38 os.  39-43 os.  pow. 44 os.
 CENA ZA OSOBĘ:     116 zł  103 zł  95 zł  87 zł

 

Zapraszamy również do BOMBKOLANDII grupy własnym autokarem. 
Koszt wizyty to 67 zł od dziecka dla grup powyżej 30 dzieci.

  

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ NA NASZ PROFIL NA FACEBOOKU BOMBKOLANDIA

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMIKU Z WYCIECZEK DO BOMBKOLANDII

 

ZESTAWY OBIADOWE W BOMBKOLANDII:

- ZUPA POMIDOROWA – 8 ZŁ / OSOBA
- FILET Z KURCZAKA, ZIEMNIAKI, SURÓWKA, HERBATA – 13 ZŁ / OSOBA
- ZESTAW ZUPA POMIDOROWA + DRUGIE DANIE – 19 ZŁ / OSOBA

 

Cena wycieczek jednodniowych zawiera:
- przejazd autokarem klasy turystycznej z pasami na wszystkich fotelach,
- miejsca gratis dla 4 - 6 opiekunów na jeden autokar,
- opiekę pilota lub przewodnika,
- podatek VAT.

Cena wycieczek jednodniowych nie zawiera wyżywienia.

Dla grup mniejszych niż 30 dzieci i większych niż 53 dzieci, ceny ustalamy indywidualnie.
Ceny w ofercie są skalkulowane na jeden autokar 49-57 osobowy dla grup z Warszawy i z okolic Warszawy (do 10 km jej granic). 
Dla grup z dalszych miejsc ceny ustalamy indywidualnie.

 

BOMBKOLANDIA ZAPRASZA RÓWNIEŻ INDYWIDUALNIE 
W GRUDNIOWE WEEKENDY

Bombkolandia to magiczne miejsce znajdujące się 50 km od centrum Warszawy. Ulokowane w przepięknej scenerii mazowieckich lasów w gminie Dobre we wsi Głęboczyca. Odwiedzając ją poznamy tajniki powstawania szklanych bombek, nauczymy się jak je pięknie ozdobić, spotkamy się z Św. Mikołajem oraz czeka na nas dużo ciekawych atrakcji o tematyce bożonarodzeniowej.

PROGRAM:

- Pokaz jak powstają szklane ozdoby choinkowe – poznamy historię bombek, dowiemy się i zobaczymy jaką pracę trzeba wykonać by ze szklanej rurki powstała bombka, na czym polega proces srebrzenia oraz poznamy różne techniki jej dekoracji.

- Malowanie bombek – każdy otrzymuje dwie szklane bombki, które samodzielnie ozdobi za pomocą kleju, pędzelków, brokatu oraz tajemniczego urządzenia o nazwie pluszarka.

- Poczta Świętego Mikołaja – napiszemy lub narysujemy list do Świętego Mikołaja, który następnie wrzucimy do jego skrzynki pocztowej.

- Czarodziejski Młyn do Mielenia Złych Uczynków – każdy z nas ma jakieś grzeszki na sumieniu. Jednak nikt nie musi się o nich dowiedzieć! Wystarczy że spisze się złe uczynki i wrzuci do Czarodziejskiego Młyna, który zniszczy Twoje grzeszki i wyśle je w zapomnienie. Na dowód tego otrzymasz „Certyfikat Anulowania Złych Uczynków”.

- Wizyta w Gabinecie Świętego Mikołaja – odwiedzamy Świętego Mikołaja przy jego codziennej pracy, czyli czytaniu listów od dzieci i sprawdzaniu w magicznej kuli, czy w tym roku były grzeczne i zasługują na prezent. Dzieci mają możliwość rozmowy z Św. Mikołajem.

- „Warsztat Świętego Mikołaja” – obejrzymy film krótkometrażowy Walta Disneya o tym jak elfy i Święty Mikołaj szykują się do rozwożenia prezentów dla grzecznych dzieci.

- Sklepik z pamiątkami – na terenie Bombkolandii znajduje się sklepik w którym można kupić różnorodne bombki oraz inne ozdoby bożonarodzeniowe.

Zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnej cudownej zabawy!!!


Termin 12, 13, 19 i 20 grudzień 2020

Cena biletów to 35 zł od osoby.

Godziny zwiedzania: 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00 oraz 16.00
(obowiązuje wcześniejsza rezerwacja godziny zwiedzania oraz należy na miejsce przybyć na 20 minut wcześniej od godziny rozpoczęcia zabawy).

Od 04.11 bilety do zwiedzania indywidualnego będą dostępne w naszej elektronicznej rezerwacji.

Adres: Głęboczyca 54 05-307 Dobre
Gmina Dobre, powiat miński (TU JESTEŚMY)