logo agrocity

text slider

WARSZTATY DLA DZIECI
ZAJĘCIA EDUKACYJNE
NAUKA PRZEZ ZABAWĘ
DUŻY WYBÓR WARSZTATÓW

logo bombkolandia

Zapraszamy grupy szkolne i przedszkolne do BOMBKOLANDII. Bombkolandia jest to magiczne miejsce niedaleko Warszawy, które łączy dwie wycieczki o tematyce świąt Bożego Narodzenia: Krainę Świętego Mikołaja oraz wizytę w fabryce ozdób choinkowych.

W trakcie pobytu w Bombkolandii na dzieci czekają następujące atrakcje:

Pokaz jak powstają szklane ozdoby choinkowe - dzieci dowiedzą się i zobaczą, jaką pracę trzeba wykonać by powstała bombka - wydmuchanie szkła palnikiem, przygotowanie bombki szklanej do dekoracji (srebrzenia) oraz końcowe dekorowanie ozdoby.

Malowanie bombek - dzieci dostają dwie szklane bombki, które samodzielnie zdobią za pomocą kleju, pędzelków, brokatu oraz tajemniczego urządzenia o nazwie flokarka. Udekorowane bombki zapakowane w pudełeczko dzieci dostają w prezencie.

Poczta Świętego Mikołaja – dzieci piszą lub rysują list do Świętego Mikołaja, następnie wrzucają go do skrzynki pocztowej Świętego Mikołaja.

Urządzenie do Mielenia Złych Uczynków – każdy z nas ma jakieś grzeszki na sumieniu. Jednak nikt nie musi się o nich dowiedzieć! Wystarczy, że spisze się złe uczynki na czarodziejskiej kartce i wrzuci do czarodziejskiej skrzyni, która zniszczy Twoje grzeszki i wyśle je w zapomnienie. Na dowód tego otrzymasz „Certyfikat Anulowania Złych Uczynków” potwierdzający, że Twoje grzeszki są anulowane.

Wizyta w Gabinecie Świętego Mikołaja – Dzieci oglądają Świętego Mikołaja przy jego codziennej pracy, czyli czytaniu listów od dzieci i sprawdzaniu w magicznej kuli, czy w tym roku były grzeczne i zasługują na prezent. Dzieci mają możliwość rozmowy z Mikołajem (dla grup przywożących własne prezenty, wręczanie prezentów przez Mikołaja jest GRATIS).

Na terenie Bombkolandii jest sklepik, gdzie można kupić bombki, ozdoby bożonarodzeniowe oraz inne pamiątki.