WARSZTATOWE I BAŚNIOWE ARGO CITY – NOWOŚĆ!!!

Zapraszamy w marcu i kwietniu  na nasze nowe warsztaty dla dzieci. Zajęcia odbywają się modułowo, a programy naszych warsztatów to wspaniała forma nauki poprzez zabawę. Jeżeli byliście Państwo u nas wiosną i jesienią w Argo City oraz w zimę w Bombkolandii, to mamy nadzieje, że pozytywnie zaskoczymy Państwa naszymi nowymi zajęciami w marcu i kwietniu:

- WARSZTATY WIELKANOCNE

- SAVOIR VIVRE NA WESOŁO

- ŚWIECE WOSKOWE

- CZERPANIE PAPIERU

- WARSZTATY MALOWANIA KOSZULEK

 

kliknij TUTAJ by pobrać ofertę warsztatów Argo City


Poza wybranym tematem warsztatów na każdą grupę czekają następujące atrakcje:

- BAŚNIOWA KRAINA – we wspaniałej baśniowej scenerii wspólnie opowiemy sobie bajki o: „Jasiu i Małgosi”, „Czerwonym Kapturku”, „Siedmiu krasnoludkach i Królewnie Śnieżce” oraz bajkę „Kraina Lodu”. Odwiedzimy Chatkę Baby Jagi, a na pamiątkę wizyty w Baśniowej Krainie, każdy wykona własnoręcznie pamiątkową przypinkę.

- PSZCZOŁY NASI SKRZYDLACI PRZYJACIELE - Posłuchamy opowieści, o tym jak powstaje miód. Poznamy zwyczaje pszczelej rodziny, dowiemy się czy królowa pszczół nosi koronę. Zapoznamy się z narzędziami używanymi do pracy w pasiece, zobaczymy jak wygląda ul od środka, a specjalnie przygotowane modele pszczół z bajki „Pszczółka Maja”, pomogą nam zrozumieć hierarchie w ulu. Dla odważnych odbędzie się degustacja miodu, a wszystko to poznamy w bezpiecznych warunkach bez kontaktu z żywymi pszczołami. Na pamiątkę każdy z nas dostanie gipsowy odlew o kształcie pszczoły do własnoręcznego pomalowania farbami.

Czas trwania warsztatów to około 4 godzin. Warsztaty odbywają się w ogrzewanym budynku.