Każdy uczestnik w trakcie tych warsztatów stanie się projektantem mody. Dzięki specjalistycznym flamastrom, wielobarwnym farbom oraz szablonom, będzie można przenieść swoje pomysły na białe koszulki, tworząc oryginalne i wyjątkowe zdobienia. Wykonane prace zostaną zaprezentowane na specjalnie zorganizowanym pokazie mody, a wykonane koszulki uczestnicy zabierają ze sobą do domu. 

w godz. 8.00/9.00 – 15.00/16.00

 Ilość osób:  30-34 os  35-38 os.  39-43 os.  pow. 44 os.
 Cena:  108 zł  95 zł  87 zł  79 zł

Zapraszamy na nasze warsztaty grupy własnym autokarem. 
Koszt wizyty to 55 zł od dziecka dla grup powyżej 30 dzieci

 

Poza wybranym tematem warsztatów na każdą grupę czekają następujące atrakcje:

- BAŚNIOWA KRAINA – We wspaniałej baśniowej scenerii wspólnie opowiemy sobie bajki o: „Jasiu i Małgosi”, „Czerwonym Kapturku”, „Siedmiu krasnoludkach i Królewnie Śnieżce” oraz bajkę „Kraina Lodu”. Odwiedzimy Babę Jagę w jej chatce, a na pamiątkę wizyty w Baśniowej Krainie, każdy wykona własnoręcznie pamiątkową przypinkę.

- PSZCZOŁY NASI SKRZYDLACI PRZYJACIELE - Posłuchamy opowieści, o tym jak powstaje miód. Poznamy zwyczaje pszczelej rodziny, dowiemy się czy królowa pszczół nosi koronę. Zapoznamy się z narzędziami używanymi do pracy w pasiece, zobaczymy jak wygląda ul od środka, a specjalnie przygotowane modele pszczół z bajki „Pszczółka Maja”, pomogą nam zrozumieć hierarchie w ulu. Wszystko to odbędzie się w bezpiecznych warunkach bez kontaktu z żywymi pszczołami. Na pamiątkę każdy dostanie gipsowy odlew o kształcie pszczoły do własnoręcznego pomalowania farbami.

Czas trwania warsztatów to około 4 godziny. Warsztaty odbywają się w ogrzewanym budynku w miesiącach marzec i kwiecień 2019


ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ NA NASZ PROFIL NA FACEBOOKU ARGO CITY

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMIKU Z WIOSENNYCH WYCIECZEK

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMIKU Z JESIENNYCH WYCIECZEK


ZESTAWY OBIADOWE W ARGO CITY:

- ZUPA POMIDOROWA – 8 ZŁ / OSOBA
- FILET Z KURCZAKA, ZIEMNIAKI, SURÓWKA, HERBATA – 13 ZŁ / OSOBA
- ZESTAW ZUPA POMIDOROWA + DRUGIE DANIE – 19 ZŁ / OSOBA


Cena wycieczek jednodniowych zawiera:
- przejazd autokarem klasy turystycznej z pasami na wszystkich fotelach,
- miejsca gratis dla 6 opiekunów na jeden autokar,
- opiekę pilota,
- podatek VAT.


Dla grup mniejszych niż 30 dzieci i większych niż 53 dzieci, ceny ustalamy indywidualnie.


Ceny w ofercie są skalkulowane na jeden autokar 49-57 osobowy dla grup z Warszawy i z okolic Warszawy (do 10 km jej granic). Dla grup z dalszych miejsc ceny ustalamy indywidualnie.