WARSZTATOWE I BAŚNIOWE ARGO CITY – NOWOŚĆ!!!

Zapraszamy w marcu i kwietniu 2019 na nasze nowe warsztaty dla dzieci. Zajęcia odbywają się modułowo, a programy naszych warsztatów to wspaniała forma nauki poprzez zabawę. Jeżeli byliście Państwo u nas wiosną i jesienią w Argo City oraz w zimę w Bombkolandii, to mamy nadzieje, że pozytywnie zaskoczymy Państwa naszymi nowymi zajęciami w marcu i kwietniu:

SAVOIR VIVRE NA WESOŁO
NIE ŚWIĘCI GARNKI LEPIĄ - WARSZTATY GLINIARSKIE
PODSTAWY DECUPAGE
ŚWIECE WOSKOWE
CZERPANIE PAPIERU
WYKLEJANE OBRAZKI
WARSZTATY MALOWANIA KOSZULEK
WARSZTATY WIELKANOCNE
MALOWANIE NA SZKLE

 

kliknij TUTAJ by pobrać ofertę warsztatów Argo City


Poza wybranym tematem warsztatów na każdą grupę czekają następujące atrakcje:

- BAŚNIOWA KRAINA – we wspaniałej baśniowej scenerii wspólnie opowiemy sobie bajki o: „Jasiu i Małgosi”, „Czerwonym Kapturku”, „Siedmiu krasnoludkach i Królewnie Śnieżce” oraz bajkę „Kraina Lodu”. Odwiedzimy Chatkę Baby Jagi, a na pamiątkę wizyty w Baśniowej Krainie, każdy wykona własnoręcznie pamiątkową przypinkę.

- PSZCZOŁY NASI SKRZYDLACI PRZYJACIELE - Posłuchamy opowieści, o tym jak powstaje miód. Poznamy zwyczaje pszczelej rodziny, dowiemy się czy królowa pszczół nosi koronę. Zapoznamy się z narzędziami używanymi do pracy w pasiece, zobaczymy jak wygląda ul od środka, a specjalnie przygotowane modele pszczół z bajki „Pszczółka Maja”, pomogą nam zrozumieć hierarchie w ulu. Dla odważnych odbędzie się degustacja miodu, a wszystko to poznamy w bezpiecznych warunkach bez kontaktu z żywymi pszczołami. Na pamiątkę każdy z nas dostanie gipsowy odlew o kształcie pszczoły do własnoręcznego pomalowania farbami.

Czas trwania warsztatów to około 4 godzin. Warsztaty odbywają się w ogrzewanym budynku.